اولین دفتر کار گروه مشاوره بیاتیم

دفتر کار بیاتیم
فهرست مطالب

چطور اولین دفتر کار بیاتیم ایجاد شد؟

از وقتی شروع به کار کردیم من و حامد، مصمم بودیم که می تونیم به همه اهدافمون توی این کار برسیم و براش سخت تلاش می کنیم، خیلی از سختی ها و تلاش ها در پشت صحنه صورت میگیره و شما هیچ وقت اونها رو نمی بینید! و اصلا متوجه نمی شید برای اینکه به این مرحله برسیم چقدر زحمت کشیدیم و تلاش کردیم.

بالاخره اواخر هفته دوم اردیبهشت بود که تونستیم اولین دفتر کار خودمون رو در مدرسه ….. تاسیس کنیم. این دفتر کار محل کار روی پروژه بیاتیم و همفکری تیم دو نفره بیاتیم تا این لحظه هست. موقع ورود به اتاق با صحنه ای مواجه شدیم که توی عکس می بینید ! اتاق بسیار شلوغ و بهم ریخته همراه با کلی وسایل که روی هم تلنبار کرده بودند و انگار سالها کسی در اون اتاق رو باز نکرده بود…

دفتر کار بیاتیم

صندلی های شکسته و سالم روی هم نشته بودن ، چند عدد تخته وایت برد، چند عدد تخته هوشمند که قیمتهای نجومی دارن الان! و کلی وسایل که مثل اینکه واسه اتاق بسیج بوده و جمع آوری شده و حالا ته انبار مانندی قرار داده شده. وسایلی که شاید برای بچه های یک منطقه محروم آرزو باشن ولی اینجا بدون هیچ استفاده ای و مثل یک زباله دور انداخته شده بودند.

دفتر کار بیاتیم

با حامد دست به کار شدیم و گفتیم همین روزی که اتاق رو تحویل گرفتیم باید مرتبش کنیم و نشون بدیم که مصمم اومدیم، مدیر مدرسه و یکی از معلم ها که اومدن گفتن وقت تلف کردنه و اینجا تمیز نمیشه به این راحتیا! و باید چند روزی کار کنید. ما هم که عاشق کل کل 🙂 زدیم به دل کار و با تقسیم کار و از یک کنار شروع به کار کردیم، دقیقا ساعت 10 صبح شروع کردیم و تا ساعت 12:30 دقیقه به صورت کامل اون همه وسایل که تو عکس می بینید رو جابجا کردیم و تمیز و مرتب کردیم همه جا رو. هر چیزی رو سر جاش گذاشتیم و یک دکور قشنگ واسه خودمون ردیف کردیم.

دفتر کار بیاتیم

ظهر که مدیریت اومد تا اتاق رو تحویل بده و کلیدها رو بگیره دهنش از تعجب باز موند و کیف کرد از کاری که ما انجام داده بودیم… بسیار بسیار لذت برد و ما هم کلی ذوق کردیم از اینکه تو چند ساعت تونستیم از پس اونهمه کار بر بیاییم. و در نهایت چیزی شد که می بینید، یک اتاق بسیار تمیز و شیک و عالی برای کار کردن و پیش بردن اهداف بیاتیم و ارائه بهترین محصولات آرایشی بهداشتی از برند تراست برای شما عزیزان می باشد …

دفتر کار بیاتیم

به زودی با خبرهای خیلی خوب باز هم وبلاگ رو آپدیت میکنیم… به زودی بخش نمایندگان فروش، بخش کسب درآمد از نتورک و بخش های بسیار جذاب دیگه به مجموعه بیاتیم اضافه میشه که در کنار بخش های قبل بهترین نتیجه رو حتما با امید به خداوند یکتا خواهیم گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو در واتساپ
برای ادامه شماره 09014368794 را در گوشی خود ذخیره کرده و پیام بگذارید.