بیاتیم در حال شکل گیری

biateam
فهرست مطالب

بالاخره ایده بیاتیم داره شکل میگیره

بالاخره بعد از روزها برنامه ریزی و آمد و شد ها بین حامد ملاحی و محمد طالبی اولین بنیان گذاران بیاتیم، استارت کار زده شده و بر این شدیم که برای ورود به عرصه مشاوره و مشاوره پوست و مو به صورت تخصصی عزم خودمون رو جزم کنیم و پا در این راه بگذاریم.

و در تاریخ 14 فروردین 1401 استارت کار زده شد و سایت بیاتیم بالا اومد. پشت هر شرکت بزرگ و موفقی برنامه ریزی مدون و طولانی مدتی وجود داره که وقتی این برنامه ها و نقشه راه همراه با بیان ارزش های شرکت نوشته بشه در ابتدای کار، میشه امید داشت به موفقیت و دور نشدن از اهداف در بلند مدت رسید…

biateam

در اوایل و چند جلسه اول نقشه راه و اهداف و ارزش های بیاتیم نوشته شد و اهداف بلند مدت 4 ساله – 2 ساله – 1 ساله  6 ماهه و 3 ماهه و 1 ماهه به ترتیب نوشته شد و برای هر کدوم مه به چه روشی به اونها برسیم برنامه ریزی کردیم. نوشتن اهداف به تنهایی راهگشای کار نیست و عملگرا بودن به شدت از نوشتن اهداف مهم تر هست. اگه نتونی به اهدافی که نوشتی برسی به مرور نامید و سرخورده میشی! ولی وقتی از اول فقط عمل کنی دیگه هیچ ناامیدی در کار نخواهد بود. حال و روز الان ما همینه و فقط داریم کار میکنم و محکم پیش میریم. امید و تلاش دو مقوله ای هستن که همیشه با هم میتونه منجر به انفجار بشه !

اهداف بیاتیم

بعد از نوشتن اهداف، ارزش های شرکت که باید در طول 4 سال به اون پایبند باشیم نوشته شد و به صورت تابلو در محل کار نصب خواهد شد تا به هیچ عنوان در تحت هیچ شرایطی ارزهای شرکت بیاتیم تغییر نکنه و ارزش اصلی که ما به دنبال اون هستیم استفاده تمامی مردم ایران از محصولات با کیفیت در کنار دریافت مشاوره پوست و مو به صورت رایگان هست تا بتونن همیشه سالم و سلامت و شاداب باشن و امیدوار زندگی کنن.

biateam

شرکت بیاتیم در چند عرصه فعالیت خودش رو به زودی آغاز میکنه، از اهداف اصلی ما مشاوره رایگان پوست و مو هست که این بخش به صورتی تعبیه شده که تمامی هموطنان عزیزمان بتونن بدون پرداخت 1 ریال از خدمات مشاوره استفاده کنن. همچنین بخشی با عنوان فروشگاه محصولات تراست نیز در مجموعه بیاتیم گنجانده شده که وابسته به شرکت لیاتیم و هلدینگ مهلران با بیش از 160 سال سابقه تولیدی در کشور دارد . و بیا مگ که مقالات تخصصی پوست و مو در اون قرار داده خواهد شد تا افرادی که نیاز به مشاوره غیر حضوری دارن بتونن از مقالات سایت هم بهترین استفاده رو ببرن.

biateam

ما در بیاتیم برای اولین بار سیستم پزشک هوشمند رو هم فعال کردیم که زیرمجموعه هلدینگ مهلران و لیاتیم فعالیت میکنه. در قسمت پزشک هوشمند شما نیاز به هیچ مشاوره ای ندارید و طبق یک سیستم هوشمند سوال و جواب تمام مشکلات و نیازهای شما بررسی میشه و در انتها بهترین محصول که نیاز شماست و رفع کننده مشکلات و نیازهای شما می باشد معرفی می شه .

biateam

بماند به یادگار، ما با هیچ پشتیبانی و با دست خالی و فقط با تکیه بر هنر و تجربه خودمون پا به این عرصه گذاشتیم و با پشتکار و تلاش و امید به آینده روشنی که خدا برای ما در نظر داره این راه رو شروع کردیم و پیش میریم. به زودی اتفاق ها و خبرهای خوبی رخ خواهد داد و کسانی که با ما همراه بشن آینده ای بسیار روشن در انتظار اونها خواهد بود…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو در واتساپ
برای ادامه شماره 09014368794 را در گوشی خود ذخیره کرده و پیام بگذارید.