حضور مشاور برتر خراسان رضوی در کنار گروه بیاتیم

فهرست مطالب

مشاوره گروه کارآفرینی بیاتیم

زمان زیادی از راه اندازی و ایده شروع به کار بیاتیم نمی گذره ولی در همین تایم کم تونستیم با توفیقات الهی و تلاش و پشتکار نتایج خوب و قابل تاملی رو بدست بیاریم. خداوند رو شاکریم که تا به اینجای کار یار و پشتیبان ما بوده و به کارهای ما برکت عطا فرموده..

در ابتدای کار بیاتیم ما برای تیم خودمون چارت سازمانی نوشتیم و همچنین خط مش و آرمان هایی که قراره در برنامه کوتاه مدت و بلند مدت خودمون به اون نائل بشیم به صورت دقیق و کامل نوشته شد… در نتیجه هدف مشخص بود و اینکه ما از این راهی که پیش رو داریم چه برداشتی خواهیم کرد. در این یک ماه و نیم از راه اندازی بیاتیم سعی کردیم بر ارزش های تیم پایبند باشیم و هر قدمی که برمیداریم در راستای اهداف بلند مدتی که در نظر داریم باشه.

یکی از بهترین اتفاق هایی که این روزها برای تیم مشاوره بیاتیم افتاد اضافه شدن یکی از بهترین و بزرگترین مشاوران عالی کسب و کار در سطح استان خراسان رضوی، فردی که در کارنامه خودش مشاوره های شرکت های بزرگ ایران رو داره و مدت زیادی هم سمت مدیریتی در بخشی از فرودگاه مشهد مقدس و همچنین مشاور شرکت های بزرگی همچون آچیلان دُر و … دارد. و مشاور عالی شرکت هلسی فود، و مشاور عالی مبلمان بزرگ ایسا از مشاوره های حال حاضر ایشان می باشد.

و توفیق بزرگی شامل مجموعه بیاتیم گشت تا ما جناب استاد قاسم شادمان، با کوله باری از تجربه و دانش در زمینه مشاوره و مدیریت در کنار خود با عنوان مشاور گروه کارآفرینی بیاتیم در کنار خود داشته باشیم و از حضور ایشان در پیشبرد اهداف سازمانی خودمان کمال استفاده رو ببریم. 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو در واتساپ
برای ادامه شماره 09014368794 را در گوشی خود ذخیره کرده و پیام بگذارید.
معمولا در عرض چند دقیقه پاسخ می دهیم